Distriktsmesterskaber for MSR






Vinder af distriktsmesterskab pony kat. 1 2018
Silke Rasmussen / Lykkesholms CyperbVinder af distriktsmesterskab pony kat. 1 2018
Silke Rasmussen / Lykkesholms Cyperb
Vinder af distriktsmesterskab for hold hest 2018
Bianca Andersen / Runehøjs Skyline (lånepony på billedet), Freya Dreyer / Katrinebjerg's Cosmo, Camilla Christensen / Obreja's Sly og Silke Andersen / Fredendals Divine.Vinder af distriktsmesterskab for hold hest 2018
Bianca Andersen / Runehøjs Skyline (lånepony på billedet), Freya Dreyer / Katrinebjerg's Cosmo, Camilla Christensen / Obreja's Sly og Silke Andersen / Fredendals Divine.
Vinder af distriksmesterskab pony kat. 3 2018
Olivia Bothmann / MartiloVinder af distriksmesterskab pony kat. 3 2018
Olivia Bothmann / Martilo
Vinder af distriktsmesterskab hest 2018 
Sophie Nyholm Kristensen / Jonstrupgårdens Dirty HarryVinder af distriktsmesterskab hest 2018
Sophie Nyholm Kristensen / Jonstrupgårdens Dirty Harry
Vinder af Distriktsmesterskab pony kat. 1 2016 
Line F. Jensen / Røgilds GandorffVinder af Distriktsmesterskab pony kat. 1 2016
Line F. Jensen / Røgilds Gandorff
Vinder af Distriktsmesterskab pony Kat 1 2017
Matilde Trantoft Svanberg / LykkesholmsVinder af Distriktsmesterskab pony Kat 1 2017
Matilde Trantoft Svanberg / Lykkesholms
Vinder af distriktsmesterskab hest 2016
Emilie Berggren/HopkinsVinder af distriktsmesterskab hest 2016
Emilie Berggren/Hopkins
Vinder af Distriktsmesterskab for pony hold 2016
Emma Månsson/Firfod Jezabel
Line Fjeldgård Jensen/Røgilds Gandorff
Dagmar Sofie Oxlund/Lundemarksgårds Favorit
Freya Dreyer/Calle ConstantinVinder af Distriktsmesterskab for pony hold 2016
Emma Månsson/Firfod Jezabel
Line Fjeldgård Jensen/Røgilds Gandorff
Dagmar Sofie Oxlund/Lundemarksgårds Favorit
Freya Dreyer/Calle Constantin
Søndag d. 15. november 2015 afholdte Solrød individuelt distriktsmesterskab for pony, dressur og Sara Mette Mejer og Conrad Wales blev distriktsmestre for kat. 2! Stort tillykke til Sara.Søndag d. 15. november 2015 afholdte Solrød individuelt distriktsmesterskab for pony, dressur og Sara Mette Mejer og Conrad Wales blev distriktsmestre for kat. 2! Stort tillykke til Sara.
16/11 2014: Sandra og Co-Co16/11 2014: Sandra og Co-CoVinder af distriktmesterskab for pony hold 2014:
Line F. Jensen / Krogårdens Zar
Marta Brandt Gregersen / Cascadura
Maja Raunstrup / Calandias Avalanche
Anna Herlev Andersen / SchiwagoVinder af distriktmesterskab for pony hold 2014:
Line F. Jensen / Krogårdens Zar
Marta Brandt Gregersen / Cascadura
Maja Raunstrup / Calandias Avalanche
Anna Herlev Andersen / Schiwago
Vinder af distriktsmesterskab  pony kat. 3
individuelt 2014
Carla Johansen / FisterVinder af distriktsmesterskab pony kat. 3
individuelt 2014
Carla Johansen / Fister
Vinder af distriktsmesterskab pony individuelt 2013
Martha Brandt Gregersen / CascaduraVinder af distriktsmesterskab pony individuelt 2013
Martha Brandt Gregersen / Cascadura
Vinder af holdmesterskab for pony  2013
Matilde Nolte Bager/Heifi Søblink. Caroline Sønderup/Algeciras Kærlund. Kamilla Pedersen/Tazet og Emilie Berggren/NarcoVinder af holdmesterskab for pony 2013
Matilde Nolte Bager/Heifi Søblink. Caroline Sønderup/Algeciras Kærlund. Kamilla Pedersen/Tazet og Emilie Berggren/Narco
Vinder  af distriktsmetsterskab  kat.1   2012
Caroline Nørrekær Møller / LenkonVinder af distriktsmetsterskab kat.1 2012
Caroline Nørrekær Møller / Lenkon
Vinder af holdmesterskab for pony 2012
Anna Herlev Andersen/Schiwago
Anja Holm/Bonfire
Sophie Kristensen/Toftegårds Hurricane
Mette Cedervall/Risbjerggårds BogartVinder af holdmesterskab for pony 2012
Anna Herlev Andersen/Schiwago
Anja Holm/Bonfire
Sophie Kristensen/Toftegårds Hurricane
Mette Cedervall/Risbjerggårds Bogart
Vinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat. 1
Maria Mortensen / AtilaVinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat. 1
Maria Mortensen / Atila
Vinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat.
Matilde Nolte /Strøgårdens PocahontasVinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat.
Matilde Nolte /Strøgårdens Pocahontas
Vinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat. 2
Sophie Nyholm Kristensen/ Conrad walesVinder af individuelt distriktsmesterskab 2011 Pony Kat. 2
Sophie Nyholm Kristensen/ Conrad wales
Vinder af individuelt distriktsmesterskab 2012 Pony Kat.3
Anna Herlev Andersen/SchiwagoVinder af individuelt distriktsmesterskab 2012 Pony Kat.3
Anna Herlev Andersen/Schiwago
Vinder af distriktsmesterskab fo hold 2011
Maria Mortensen/Rønnelys´S Chiquita
Emilie Bryde/Lyngvejens Favorit
Simone Dalvang/Røgild`s Boromir
Caroline Nørrekær Møller/Fredslunds LenkonVinder af distriktsmesterskab fo hold 2011
Maria Mortensen/Rønnelys´S Chiquita
Emilie Bryde/Lyngvejens Favorit
Simone Dalvang/Røgild`s Boromir
Caroline Nørrekær Møller/Fredslunds Lenkon